Fortuna sprzyja odważnym. Co robić, by zbudować trwałą i dobrze prosperującą gospodarkę globalną

Tłumaczenie: Jan Dzierzgowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Spectrum". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Muza
Fortune Favors the Bold: What We Must Do To Build a New and Lasting Global Prosperity
Robert

Bezustannie atakuje nas dziś globalizacja. Budzi w nas ona niepokój, lęki i obawy, wierzymy, że wiąże się z zagrożeniem dla naszego dobrobytu. Czy jednak wiemy naprawdę, jaki wpływ ma globalizacja na nasze życie? Czy nie mamy przypadkiem do czynienia ze "słowem-wytrychem", niejasnym pojęciem, za pomocą którego próbujemy opisać nieprawdopodobnie złożone przemiany współczesnego świata? I wreszcie, czy naprawdę powinniśmy się obawiać tego, co niesie przyszłość? Książka pozwala poznać reguły, jakie rządzą światową gospodarką, i zrozumieć, że globalizacja jest wielką szansą, którą można i powinno się w pełni wykorzystać.

źródło opisu: www.muzaklub.com

źródło okładki: www.muzaklub.com