Monet
monet, klasycy sztuki, impresjonizm
albumy
Xymena

Kolejny tom z serii poświęconej wielkim mistrzom i kierunkom w malarstwie od średniowiecza do końca XX wieku. Przedstawia kluczowe momenty w historii sztuki zachodnioeuropejskiej. Każdy tom zawiera syntetycznie przedstawione informacje i ponad 300 barwnych ilustracji, z którymi można zapoznać się na trzy sposoby: przyjmując za punkt wyjścia życie i twórczość artysty, kontekst historyczny i artystyczny lub analizę poszczególnych dzieł. Korzystanie z książki ułatwiają kolorowe paski na marginesie każdej strony.

źródło opisu: www.ksiegarnia-najtaniej.pl

źródło okładki: static.redcart.pl