Video Girl Ai t. 2

Tłumaczenie: Aleksandra Watanuki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Video Girl Ai". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Video Girl Ai
manga, romans, fantastyka
komiksy
Moonlight

W drugim tomie przygód Yoty i Ai sprawy bardzo się komplikują. Wracając z zakupów Ai Amano nagle opada z sił, a jej ciałem targają fale wyładowań elektromagnetycznych. Zaniepokojony długą nieobecnością dziewczyny, Yota próbuje ją odnaleźć - niestety, bez skutku. Yota nie wie, że Ai została uznana przez swego stwórcę za produkt wadliwy i zabrana z powrotem do wypożyczalni. Tam ma wkrótce zostać skasowana. Dostaje jednak ostatnią szansę, chociaż wypełnienie postawionego przez stwórcę warunku może okazać się ponad jej siły... Na drodze rodzącego się uczucia pomiędzy Ai i Yotą pojawia się coraz więcej przeszkód. Tymczasem Moemi dochodzi do wniosku, że jednak Moteuchi nie jest jej obojętny... Jak potaczą się losy grupki sympatycznych bohaterów? Czy Yota i Moemi będą parą? A może wybranką serca naszego bohatera stanie się sympatyczna Ai? Zapraszamy do lektury.

źródło opisu: waneko.pl

źródło okładki: waneko.pl

Wkp | 2014-05-29

Ai jest w coraz gorszym stanie. Gdy Moteuchi orientuje się, co się dzieje, jest już za późno - dziewczyna znika. Moeemi, która w końcu jest z Takashim, zaczyna się martwić o przyjaciela...

Drugi tom i taka sama ilość emocji, wzruszeń, humoru i łagodnej erotyki spod szyldu ecchi i panchira. Rewelaja, narysowana do tego w taki sposób, że każdy kadr to małe dzieło sztuki.

Polecam gorąco!

książek: 1966