Najlepsze potrawy z grilla

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
83-89314-61-4
kamk

Czy może być przyjemniejszy czas od wspólnego wieczoru z przyjaciółmi spędzonego przy grillu? To okazja do pogawędki, odpoczynku na świeżym powietrzu i spożycia smacznego posiłku. Grill, czyli ruszt, znany był już w ubiegłym wieku, lecz dopiero teraz przeżywa swoją karierę. Główną zaletą potraw z rusztu jest możliwość obróbki termicznej bez dodatku lub z niewielką ilością tłuszczu. W książce z znajdują się przepisy na pieczone mięsa i ryby. Poza tym dowiemy się jak zbudować grill ogrodowy oraz jakie menu zaserwować podczas przyjęcia na działce.Wiele pomysłów na sosy zimne i gorące, surówki i sałatki oraz desery i napoje. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć smacznego!

źródło opisu: www.swiatksiazki.pl

źródło okładki: www.swiatksiazki.pl