Zmierzch

Wydawnictwo: Labiryntus
zmierzch, wikingowie, ragnarok
Marcin

Ta pełna tajemniczości i symboliki książka łączy elementy mitologii skandynawskiej oraz wierzeń dotyczących końca świata z przewrotną i zaskakująćą fabułą, której akcja rozgrywa się w dalekiej przyszłości. Oto nieumarli wojownicy z Walhalii pod wodzą Odyna, bogowie z Asgardu i Winlandu, a wraz z nimi cywilizacja ludzi i zaawansowanych technologicznie Archetypów, wypowiadają wojnę końcu świata pod postacią zmierzchu dziejów. W wielkiej bitwie Ragnarok, największej jaka kiedykolwiek miała miejsce we wszystkich wymiarach zmierzą się siły światła i ciemności. czy wygra przeznaczenie, a może koniec świata jest początkiem nowego? Rozgrywki polityczne pomiędzy Zakonem Rangarok, a Kościołem Ludzi, miłość i pożądanie, podstępy i pakty, to wszysto czyni z książki "Zmierzch" lekturę polecaną nie tylko fanom literatury fantastycznej...

źródło opisu: http://www.empik.com/zmierzch-marcin-malinowski,prod410200,ksiazka-p

źródło okładki: http://www.empik.com/zmierzch-marcin-malinowski,prod410200,ksiazka-p

Maciek | 2015-05-30
Przeczytana: 09 marca 2015

Dobra ksiazka chociaz czasami zbyt zakręcona, polecam przeczytać ja dwa razy. Dla mnie to połączenie mitologii skandynawskiej z grami Blizzarda, ale może jestem zbyt ofensywny. Ogólnie polecam, coś innego.

Kate | 2013-05-11
Przeczytana: 10 września 2012

ciekawa i przewrotna.Nieciekawie wydana, minus dla wydawnictwa.

Piotr | 2016-09-19
Omega_Prime | 2016-09-14