Mężczyzna dla Daisy

Tłumaczenie: Grażyna Omarska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
A Valentine for Daisy
Dorota_1988

Sytuacja rodzinna i kłopoty finansowe zmusiły Daisy do przerwania nauki i podjęcia pracy w przedszkolu. Kochała dzieci - wśród nich czuła się najlepiej. Potrafił to docenić doktor Seymour, doskonały pediatra z miejscowego szpitala. Dzięki jego dyskretnej pomocy dziewczyna mogła wykorzystać swoje umiejętności, a być może również znaleźć trochę czasu na odrobinę marzeń...

Kasia1101998 | 2016-02-18

Cóż... nie sposób nie zauważyć powielającego się schematu- szara myszka i super przystojny doktor-ale za każdym razem przedstawiona w innych okolicznościach. Przez ten schemat książka dużo straciła :(

sokolka | 2016-07-28
gosiurka | 2014-04-13