Stare Dobre Małżeństwo czyli jak to się robi

Wydawnictwo: Dalmafon

Historia zespołu "Stare Dobre Małżeństwo" - opowiedziana przez członków zespołu i Olę Kiełb, ich przyjaciół oraz fanów - jedyna tak obszerna relacja o zjawiskowym, kultowym zespole na polskim rynku muzycznym. Jest to próba wyjaśnienia, na czym polega fenomen tej grupy, która uparcie trzyma się własnego stylu wykonawczego i stylu pracy - grają rocznie około 150 koncertów, niezmiennie emanując dobrą energią, pogodą ducha, ocalając w mariużu poezji i muzyki to, co najlepsze. Opowiadają o sobie, o tym jacy są poza estradą, o tym w jakich czasach i okolicznościach przyszło im dzilić wielką pasję muzyczną. Ta książka to spotkanie z artystami - wędrowcami. Spotkanie na jednym z przystanków - nie jest to bowiem historia zamknięta.

źródło opisu: www.emuza.pl

źródło okładki: www.alenuty.pl

Anaki | 2013-05-25

Dla miłośników zespołu jest to klasyka, kto zespołu nie zna powinien przeczytać bo jednak jest to zespół wyjątkowy. Łączy miłośników metalu, punka, muzyki klasycznej z miłośnikami poezji śpiewanej i turystycznej. Książka jest napisana fajnym językiem na zasadzie rozmowy z muzykami. Może czas pomyśleć o kontynuacji bo dużo się pozmieniało od czasu wydania tej pozycji.

Iraetharr | 2016-05-08
Przeczytana: 07 maja 2016