Poczuj się dobrze ze swoim ciałem dzięki Odżywianiu według Pięciu Przemian

Tłumaczenie: Marta Przysiężniak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zdrowe Odżywianie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Czerwony Słoń
Mit der 5-Elemente-Ernährung zur Wohülfhlfigur
978-83-62904-19-8
zdrowie, medycyna
foolosophy

Książka jest poradnikiem dla osób, które chciałyby odchudzić się lub utrzymać określoną wagę ciała. Autorka podaje prawdziwe przyczyny naszych problemów z wagą, często niekoniecznie związanych z jedzeniem. Okazuje się, że w naszym zachodnim społeczeństwie, to często stresujący styl życia, pośpiech i nadmierna aktywność! są źródłem nadwagi. Książka zawiera dwa plany żywieniowe dla osób, w życiu których panuje niepodzielnie stres, czyli osób "z oznakami gorąca", oraz tych, gdzie problemem jest najczęściej niewłaściwa, wychładzająca organizm dieta, czyli osób "bez oznak gorąca".
W książce znajduje się test, pozwalający określić, do jakiej grupy należymy, a oba plany żywieniowe są wsparte wieloma cennymi wyjaśnieniami i wskazówkami dotyczącymi także stylu życia.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca

Książka dobrze wyjaśnia znaczenie diety w ogóle. Skorzystają z niej nie tylko ludzie z nadwagą, ale i każdy kto chcę żyć i funkcjonować w zdrowym ciele.

Przeczytana: 07 lipca 2011

ja wreszcie zrozumiałam odżywianie wg. 5 przemian. Najlepsza książka tej pisarki.

Jolanta | 2014-08-20
Przeczytana: 20 sierpnia 2014