Gunsmith Cats vol.1 - Bonnie & Clyde

Tłumaczenie: Alex Hagemann
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gunsmith Cats". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
ガンスミス キャッツ, Gansumisu Kyattsu
83-237-9779-X
manga, sensacja
komiksy
Merist

Manga sensacyjna. Dwie piękne panie prowadza sklep z bronią w Chicago. Ale nie jest to zbyt dochodowy interes, więc po godzinach zamieniają się w łowców nagród, poszukujących przestępców ściganych listami gończymi. Niebezpieczne akcje, piękne kobiety, szybkie samochody oraz dużo broni. Obowiązkowa lektura dla każdego miłośnika komiksu akcji. Autorem serii jest znany i u nas z cyklu Exaxxion Kenichi Sonoda.

źródło opisu: http://www.empik.com

źródło okładki: http://www.egmont.pl