Róża

Wydawnictwo: Da Capo
For the Roses
kleo777

Czy można sobie wyobrazić miejsce bardziej nieodpowiednie dla angielskiej lady niż Dziki Zachód? A jednak tam właśnie trafia Harrison MacDonald po latach bezskutecznych poszukiwań córki lorda Elliota. Czy niemowlę, znalezione niegdyś w Nowym Yorku przez czterech dorastających uliczników, które teraz wyrosło na piękną osiemnastoletnią dziewczynę, i lady Victoria to jedna i ta sama osoba? A...

Czy niemowlę, znalezione niegdyś w Nowym Yorku przez czterech dorastających uliczników, które teraz wyrosło na piękną osiemnastoletnią dziewczynę, i lady Victoria to jedna i ta sama osoba? A jeśli tak, to czy czarująca dziewczyna z Montany może się przeobrazić w szkocką arystokratkę?

źródło opisu: Da Capo, 1996.

Marzenas | 2015-09-06
Przeczytana: 14 sierpnia 2015

Piękna, lekka, literatura kobieca... po przeczytaniu odnoszę wrażenie, że od tamtych czasów niewiele się zmieniło w relacjach międzyludzkich. Lektura na weekendowe popołudnia przy herbatce/kawce pod kocykiem, gdy za oknem chłód:)

Anna Baj | 2016-09-22
monikacik | 2016-09-06