Niebezpieczny dandys

Seria: Najpiękniejsze Miłości
Wydawnictwo: Amber
The Dangerous Dandy
Dorota_1988

Lady Maud i książę stali z dala od tańczących. - Zastanawiam się, gdzie może być Alina? - zapytała ostro lady Maud. - Miała wracać po każdym tańcu. - Po raz ostatni widziałem ją z wyglądającym na próżniaka dandysem. Może poszli do ogrodu? - Dziewczęta, które podczas tańców wychodzą do ogrodu zyskują reputację nieprzyzwoitych! - rzuciła krótko lady. - Od dzisiejszego wieczoru, to ja będę miał...

Lady Maud i książę stali z dala od tańczących.
- Od dzisiejszego wieczoru, to ja będę miał przywilej opiekować się Aliną! - powiedział książę, a jego ciemne oczy już przeczesywały salę balową...

źródło opisu: Amber, 1992

ZARAZA | 2016-09-05
Przeczytana: sierpień 2016

Nie wiem co mnie podkusiło, ale czasami odczuwam potrzebę przeczytania takiego romansidła. Kiedy wykopałam tą książkę ze sterty starych egzemplarzy od babci wiedziałam, czego się spodziewać. To miała być lekka powieść, o której zapomnę szybko. Po części tak było, ale większość wątków mnie nudziło. Bohaterowie, oczywiście jednowymiarowi, fabuła przewidywalna, ale na to byłam przygotowana. Marna powieść, choć lekka i szybko się czytało. Oczekiwałam tylko jedno, że uczucie pomiędzy dwojgiem głównych bohaterów urzeknie mnie, wciągnie mnie w wydarzenia, ale tak nie było. Szkoda. Mam nadzieję, że jeśli kiedyś znowu napadnie mnie ochota na taką powieść to lepiej trafię.

monika | 2015-10-26
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 26 października 2015

Opowieść o młodej kobiecie o imieniu Alina którą matka chce wydać za mąż za bardzo bogatego aczkolwiek odrażającego mężczyznę wbrew jej woli.Początek książki rodem wyrwany z filmu Titanic.Alina chce się utopić lecz nagle pojawia się tajemniczy bohater który jej na to nie pozwala.Ratuje jej życie,chroni przed przyszłym niechcianym mężem i w końcu rodzi się między nimi uczucie.

Tusia3010 | 2016-05-26
Foxis | 2014-08-08