Zimne ostrze zdrady

Tłumaczenie: Natalia Kertyczak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Czarna Biblioteka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Copernicus Corporation
The cold hand of betrayal
978-83-86758-99-9
Marcin

To mroczna, krwawa era. Czas demonów i czarnoksięstwa. Era bitew, śmierci a także końca świata. Pośród ognia, płomieni i szaleństwa. Jest to także czas niezłomnych bohaterów, śmiałych czynów i wielkiej odwagi. Zimne ostrze zdrady to wspaniały zbiór, pełny mrocznych opowieści z gotyckiego świata Warhammera, napisanych przez najlepszych autorów Czarnej Biblioteki. Niesamowity zbiór opowiadań,...

Zimne ostrze zdrady to wspaniały zbiór, pełny mrocznych opowieści z gotyckiego świata Warhammera, napisanych przez najlepszych autorów Czarnej Biblioteki. Niesamowity zbiór opowiadań, które spodobają się wszystkim wielbicielom mrocznej, mocnej literatury fantasy.

"Warhammer w swojej najmroczniejszej i najbardziej brutalnej postaci."
RPG United

źródło opisu: Copernicus Corp., 2008

źródło okładki: http://ksiazki.polter.pl/Zimne-ostrze-zdrady-n18654

Sotha | 2014-07-27

Całkiem niezłe, wiadomo jak to w zbiorze opowiadań-jedne gorsze inne lepsze, ale ogólnie oceniam na plus. Niestety sama książka w ogóle jest króciutka, a cena taka sama jak za dwa razy grubsze opowiadania.

Konrad | 2011-04-20

W porządku. Przyjemny zbiór opowiadań stricte warhammerowych. Preferuję jednak dłuższe powieści, ale te opowiadanka są klimatyczne i miło się czyta. Polecam.

Adsumus11 | 2017-01-21
Przeczytana: 06 sierpnia 2011

Jak to ze zbiorami opowiadań różnych autorów bywa raz lepiej, raz gorzej. Ale wspominam raczej dobrze. Trochę za krótkie.

Tomasz | 2018-02-24
Przeczytana: 2012 rok