Efemeryda

83-900773-3-7
2006
miłość, erotyzm
black_hole

"Niesamowita powieść. Wciągająca. Niezwykle sugestywna. Pozornie erotyczna. Pozornie w swym erotyzmie mroczna. Bo tak naprawdę jest to powieść o miłości. Która jest silniejsza nawet od śmierci. »Efemeryda« to dziwna powieść o miłości. Dziwna, piękna i zmuszająca do myślenia". Jacek Głębski (laureat nagrody wydawnictwa Znak, autor m.in. „Kuracji”, „Drogi do Ite”, „Narodzin bogów”) "»Efemeryda«...

"»Efemeryda« to książka, którą powinny przeczytać kobiety ze względu na uzmysłowienie sobie męskiego spojrzenia na miłość. To także literatura dla panów, ponieważ poza scenami, które mają w sobie sporo erotyzmu, są i te, które przypomną im o znaczeniu drobnych i życzliwych wobec kobiet gestów. Jest to też książka, którą można fragmentami czytać we dwoje – niczym miłosny dialog. Książkę czyta się niesamowicie przyjemnie i bardzo szybko".
Olga Mazurek (redaktorka „Internetowego Imperium Książki”)

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: http://www.empik.com/efemeryda-suminski-adam,prod11710163,ksiazka-p

magda | 2012-10-26
Przeczytana: 26 października 2012

Trochę nuży, ale nie pozwala przestać czytać. Nie nazwałabym jej niesamowitą opowieścią o miłości. W moim przekonaniu autor zgrabnie po prostu przeciwstawia seks bez miłości i miłość bez seksu ( może nie całkiem). Podoba mi się jednak, że przystojny bohater wybiera to drugie. Właściwie bez namysłu. Jeśli mężczyżni myślą tak naprawdę - świat jest dobry i ma szanse stać się jeszcze lepszy:)

Maja Maciaszczyk | 2017-06-12
Na półkach: Muszę kupić, Przeczytane