Wspomnienia kombatanta

Wydawnictwo: Novae Res
978-83-7722-145-7
Kamila

"Wspomnienia kombatanta" to opowieść o burzliwej dekadzie przygód Autora i jego kolegów w latach 1949-1959 oraz spostrzeżeń i wniosków z czasów "stalinowskiego reżimu". Pojawiają się tutaj informacje o ruchu oporu, do którego Autor przynależał, pracy w kopalni czy zasadniczej służby wojskowej. Bardzo ciekawa literatura retrospektywna dla wszystkich interesujących się powojenną historią Polski i lubiących interesujące wspominki zwykłych - niezwykłych ludzi.

źródło opisu: Wydawnictwo Novae Res, 2011

źródło okładki: http://novaeres.pl