Malowanie

Tłumaczenie: Zuzanna Naczyńska
Cykl: Złota Rączka
Wydawnictwo: Egmont Polska
Paint job

Maniek Garcia potrafi zrobić wszystko i zreperować to, co się zepsuło. Ten bystry i uczynny chłopiec w swoim rodzinnym mieście cieszy się zasłużoną opinią złotej rączki. Mówiące narzędzia Mańka są sprawne, doświadczone i zawsze gotowe do pomocy, ale stanowią hałaśliwą, kłótliwą i niezbyt posłuszną gromadkę. Cykl złota Rączka pokazuje dzieciom, jak powinny sobie radzić z drobnymi problemami i osiągać wyznaczone cele.

Basia_Pelc | 2014-09-14
Paula | 2014-11-15