Dziennik cwaniaczka 5. Przykra prawda

Tłumaczenie: Joanna Wajs
Cykl: Dziennik cwaniaczka (tom 5)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Darmowe dodatki Edytuj książkę
The Ugly Truth
9788310119865
cwaniaczek, dziennik
Ag2S

Gregowi Heffleyowi zawsze okropnie się spieszyło do tego całego dojrzewania. Dobra, ale czy dojrzałość naprawdę ma jakiś sens? Raz że dziewczyny robią się nie do zniesienia, a dwa że Rowley, najlepszy kumpel Grega, jak zwykle kompletnie nie jest w temacie. Co gorsza, on chyba nigdy nie zrozumie, o co chodzi w byciu nastolatkiem. No i taka jest właśnie przykra prawda.

źródło opisu: Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 2011

źródło okładki: http://nk.com.pl

Alvin | 2019-01-19

bardzo fajna polecam Alvin skoczylas.

Mati | 2017-08-30
Przeczytana: sierpień 2017

Super książka jak każda z tej serii! Polecam!

POLECAM NA DOŁA SZCZEGÓLNIE!!!! <3 ;* ŚWIETNIE POPRAWIA HUMOR!!!! <3

Marta_0875 | 2017-06-04
Przeczytana: 04 czerwca 2017

Uwielbiamy cwaniaczka, bardzo dużo śmiechu i frady. ;) ale aktualnie czekamy na nowość znaku - NIE ZE MNĄ TAKIE TERE-FERE! bo wydaje się jeszcze śmiejszniejsza!

AnnaSikorska | 2017-04-11

Fabuła przypomina piłeczkę puszczoną w ruch i potrącającą kolejne przeszkody, uruchamiającą kolejne mechanizmy, przez co czytelnik nie ma czasu na nudę. Prosty język, szybka akcja, spora dawka humoru wynikająca z absurdalnych zachowań oraz prześladującego chłopca pecha sprawiają, że lektura rozbawi nie tylko młodego czytelnika. Dla mnie jest to piękne spojrzenie na często fatalnie kończące się dobre intencje dzieci.
Fabuła każdego tomu zawsze ma temat przewodni. Raz są nim wakacje, innym razem święta, nauka w gimnazjum, relacje z rodzeństwem, twarde wychowanie, dojrzewanie, konsekwencje złych czynów, pierwsze związki, rodzinne wyprawy czy kult przeszłości rodziców. Niedługie nakładające się na siebie scenki wprowadzające kolejne elementy napięcia i kończące się zabawnym rozwiązaniem sprawiają, że lekturę czyta się bardzo szybko i z zainteresowaniem. Aby dodatkowo urozmaicić czytanie w książce nie zabraknie elementów komiksowych, dzięki czemu sięgają po nią również przeciwnicy...

Fany Fern | 2016-09-27
Przeczytana: 26 września 2016

Bardzo sympatyczna książka

Gerard Waldowski | 2016-08-01
Przeczytana: 31 lipca 2016

160731 audio G5 N9.
Już miałem wrażenie, że tą część ocenię niżej niż poprzednie, gdy w trakcie jednego z "rozdziałów" niemal się nie popłakałem ze śmiechu :)

czytająca_pod_wodą | 2016-05-23

moja ulubiona seria dzięki, której zaczęła się moja przygoda z czytaniem

Tecna | 2016-04-23
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 22 kwietnia 2014

Czołganie się przez studzienkę kanalizacyjną było ochydne.