Gdybyście wiedzieli jak bardzo was kocham. Jak pomóc trudnym dzieciom poprzez ustawienia rodzinne i holding

Tłumaczenie: Ewa Urbańska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Hellingerowska". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Czarna Owca
Wenn Ihr Wusstet wie ich auch Liebe
978-83-7554-214-1
problemy, rodzina
Ag2S

Każde dziecko jest źródłem radości dla swoich bliskich, ale często również problemów. Niektóre dzieci stanowią wyjątkowe wyzwanie – starania rodziców, nauczycieli i terapeutów próbujących dociec przyczyny ich osobliwych zachowań często zdają się trafiać w próżnię. Jirina Prekop i Bert Hellinger twierdzą, że owe ukryte problemy wynikają z zakłóceń porządku rodzinnego. Na podstawie dziewięciu...

Jirina Prekop i Bert Hellinger twierdzą, że owe ukryte problemy wynikają z zakłóceń porządku rodzinnego. Na podstawie dziewięciu historii autorzy wskazują, jak można pomóc swojemu dziecku i sobie. Jak odkryć systemowe uwikłania i przy pomocy terapii „przytrzymywania” odzyskać spokój i miłość w rodzinie.

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca