Podróże małe i duże. Niezwykłe gry i zabawy dla chłopców

Okładka książki Podróże małe i duże. Niezwykłe gry i zabawy dla chłopców Guy Campbell
Okładka książki Podróże małe i duże. Niezwykłe gry i zabawy dla chłopców
Guy Campbell Wydawnictwo: Jedność literatura dziecięca
literatura dziecięca
Boys' Holiday book. Crammed full of puzzles, games and activities, so you can have the best holiday ever!
Jedność
2010-01-01
2010-01-01
978-83-7660-053-6
Magdalena Kucab
zabawy rozrywka gry dla dzieci dla chłopców

A ja mam przyjemność zaprezentować Wam inną wersję książeczki "Podróże małe i duże". Bo tak się składa, że chłopcy także mają swojego własnego pomocnika do zabijania nudy w podróży.

Jest to bardzo wesoła książeczka, w której różnorodność gier, zabaw i pomysłów przekracza nasze oczekiwania. Mimo, że ta pozycja nie ma zbyt wielu stron, zapewniam Was, że w środku zmieściło się naprawdę bardzo wiele :)

PUZZLE I KWIZY - czyli przeróżne zgadywanki, pytania, odpowiedzi, zadania...
GRY - czyli masa pomysłów i przykładów jak je zorganizować oraz gotowe gry planszowe
RYSGROŁY - coś dla rysowników z głową pełną fantazji. Zadanie polega na dokańczaniu rysunków według własnej wyobraźni
OPOWIEŚCI - czyli straszne historyjki tylko dla chłopaków :)
RZECZY DO ZROBIENIA - czyli pomysły na zabawy oraz instrukcje wykonania różnych rzeczy.

Także sami widzicie, książeczka ta po brzegi wypełniona jest pomysłami, zabawami, kwizami, rebusami, grami, opowieściami, labiryntami i wieloma innymi rzeczami :)
A wszystko to jest przygotowane specjalnie dla chłopców. tematyka poszczególnych zabaw i poleceń na pewno przypadnie do gustu każdemu małemu mężczyźnie, bo nie dotyczą one lalek czy przebieranek, lecz typowo męskiego hobby... A więc między innymi sportu, piratów, odkrywania, strasznych przygód, samochodów oraz innych pojazdów i wielu innych fajnych rzeczy :)

Co prawda Nikodem jest na tą książeczkę jeszcze za mały, chociaż myślę, że kilka pomysłów z niej moglibyśmy wykorzystać już teraz podczas jakieś dłuższej, nużącej podróży. Jednak polecam ją dla nieco starszych chłopców. Jestem pewna, że będą zadowoleni z takiej formy zabijania nudy i umilania sobie czasu. Bez różnicy czy podczas podróży środkami transportu, czy też podczas wakacji, w domu czy na dworze, w słoneczną czy deszczową pogodę. Na pewno im się spodoba :)

• Jedność
  • Do czytania dzieciom
  • Dzieciństwo P.

Dodaj cytat z książki Podróże małe i duże. Niezwykłe gry i zabawy dla chłopców