Podróże małe i duże. Niezwykłe gry i zabawy dla chłopców

Tłumaczenie: Magdalena Kucab
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Jedność dla Dzieci". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jedność
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Boys' Holiday book. Crammed full of puzzles, games and activities, so you can have the best holiday ever!
978-83-7660-053-6
Miss_Jacobs

Książka tryska poczuciem humoru i jest kopalnią wesołych pomysłów. Zamieszczone w niej gry i zabawy są idealne na wakacje i wycieczkę, na słońce i deszcz! Z nią nikt nie marudzi, wszyscy miło i beztrosko spędzają czas! Skierowana jest do wszystkich chłopców, którzy będą świetnie się bawić, spędzając czas na wesołych grach, pomysłowych kwizach i zaskakujących zgadywankach. Powinni sięgnąć po...

Skierowana jest do wszystkich chłopców, którzy będą świetnie się bawić, spędzając czas na wesołych grach, pomysłowych kwizach i zaskakujących zgadywankach. Powinni sięgnąć po nią rodzice, wychowawcy i opiekunowie kolonii- wszyscy organizujący dzieciom wolny czas!

źródło opisu: Wydawnictwo Jedność, 2010

źródło okładki: http://jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=1480

A ja mam przyjemność zaprezentować Wam inną wersję książeczki "Podróże małe i duże". Bo tak się składa, że chłopcy także mają swojego własnego pomocnika do zabijania nudy w podróży.

Jest to bardzo wesoła książeczka, w której różnorodność gier, zabaw i pomysłów przekracza nasze oczekiwania. Mimo, że ta pozycja nie ma zbyt wielu stron, zapewniam Was, że w środku zmieściło się naprawdę bardzo wiele :)

PUZZLE I KWIZY - czyli przeróżne zgadywanki, pytania, odpowiedzi, zadania...
GRY - czyli masa pomysłów i przykładów jak je zorganizować oraz gotowe gry planszowe
RYSGROŁY - coś dla rysowników z głową pełną fantazji. Zadanie polega na dokańczaniu rysunków według własnej wyobraźni
OPOWIEŚCI - czyli straszne historyjki tylko dla chłopaków :)
RZECZY DO ZROBIENIA - czyli pomysły na zabawy oraz instrukcje wykonania różnych rzeczy.

Także sami widzicie, książeczka ta po brzegi wypełniona jest pomysłami, zabawami, kwizami, rebusami, grami, opowieściami, labiryntami i wieloma innymi rzeczami...

Iwona93 | 2018-04-01
missMG | 2015-03-26