Invasion!
978-83-61656-01-2
warhammer, long, savile, gascoigne
Marcin

Świat Warhammera to ponure i targane wojnami miejsce, gdzie ludzie ramię w ramię stają naprzeciw spaczonym mocom Chaosu, krwiożerczym zielonoskórym i przerażającym nieumarłym. W tych mrocznych czasach – potężnych herosów i przebiegłych złoczyńców – rzeki spływają krwią, a powietrze rozdzierają potępieńcze krzyki. Niech niebo ściemnieje, niech zacznie się bitwa! Na wojnę! Inwazja! to...

Inwazja! to ekscytująca kolekcja opowiadań ze świata Warhammera, które zabiorą czytelnika od wybrzeży Naggaroth, przez Krainę Chłodu, aż po mroczne lasy leżące w samym sercu Imperium. Całkowicie nowe historie, stworzone przez ulubionych autorów: Nathana Longa, Mike’a Lee, Stevena Savile’a oraz wielu innych, przyprawią wszystkich o dreszcz emocji.

Czarna Biblioteka Fantasy #46

źródło opisu: Copernicus Corp., 2008