Radość życia

Die Freude des Lebens
83-86107-43-X
romans, powieść
Balbina64

"Wszystko zaczęło się od tego dnia, kiedy Holger i Rolf ulegli ciężkiemu wypadkowi, który zdarzył się tuż przed domem lekarza..." Dla wszystkich, którzy lubią powieści Jadwigi Courths-Mahler, mamy miłą niespodziankę - książkę (pierwszą z serii), którą napisała jej córka, Friede Birkner. Odnajdą tu czytelnicy - przeniesiony w bliższe nam czasy - ten sam klimat moralny, w którym dobro zwycięża...

Odnajdą tu czytelnicy - przeniesiony w bliższe nam czasy - ten sam klimat moralny, w którym dobro zwycięża zło, pogodne i rozsądne spojrzenie na życie i ludzi, a przede wszystkim miłość, która jest źródłem radości życia.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.allegro.pl