Hiszpański 15 minut dziennie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
15-minute Spanish
hobby
marlen

Nowatorska metoda nauki - rozumiesz i mówisz po hiszpańsku: * wystarczy 15 minut dziennie, żeby nauczyć się mówić po hiszpańsku; * specjalna metoda wizualna sprawia, że uczysz się szybko, skutecznie i z przyjemnością; * nie musisz zapisywać słówek ani odrabiać pracy domowej - po prostu zasłoń odpowiedzi w książce skrzydełkami okładki i sprawdź, ile zapamiętałeś; * jeśli zaczynasz się uczyć...

Nowatorska metoda nauki - rozumiesz i mówisz po hiszpańsku:
* wystarczy 15 minut dziennie, żeby nauczyć się mówić po hiszpańsku;
* jeśli zaczynasz się uczyć hiszpańskiego lub chcesz go sobie przypomnieć, sięgnij po tę książeczkę;
* z łatwością porozumiesz się w sklepie, w banku, na lotnisku, bez problemu kupisz bilet w kasie, zapytasz o drogę, umówisz się na spotkanie.

źródło opisu: http://literacki24.pl

źródło okładki: http://literacki24.pl