Czas na majsterkowanie

Bastelzeit. Tolle Ideen fur die ganze Familie
978-83-7442-679-4
dziecko, poradnik, majsterkowanie
Anna_R

Przyjemność majsterkowania dla każdego. Majsterkowanie w rodzinnym gronie sprawia przyjemność, umacnia poczucie wspólnoty i umożliwia dzieciom przeżycie sukcesów. Z papieru, filcu, modeliny, koralików i wełny powstają przez cały rok zabawne motywy: wesołe wielkanocne zajączki, motyle, błyszczące latarenki, a ponadto piękne gwiazdy i wesołe obrazki do okien na czas Bożego Narodzenia. Dzieci...

Przyjemność majsterkowania dla każdego.
Dzieci składają, kleją, modelują, nawlekają i malują, rozwijają przy okazji koncentrację, motorykę małą i wyobraźnię.

- Proste pomysły na majsterkowanie z użyciem materiału odpowiedniego dla dziecka
- Zabawa, dekorowanie, ciekawe podarunki
- Wspaniałe motywy na każdą porę roku

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.empik.com/czas-na-majsterkowanie-opraco...»

Anna_R | 2011-03-21
Przeczytana: 21 marca 2011

Fantastyczne proste i ciekawe pomysły do prac plastycznych z małymi dziećmi. Kolorowe ilustracje, jasny i przejrzysty opis. Super!!!

Agnieszka Troć | 2011-04-22