Gonda

DieTochterder zweiten Frau
83-85715-40-1
romans, powieść, Courths-Mahler
Balbina64

Gonda wychowywała się na Sumatrze i do niedawna nie wiedziała, że posiada przyrodnią siostrę, córkę ojca z pierwszego małżeństwa. Opuszcza Sumatrę (pozostawiając chorego przyjaciela) i udaje się do Niemiec, gdzie ma spotkać się ze starszą siostrą, która na razie nie wie jaka czeka ją niespodzianka. Jak zachowa się Helga, którą od dzieciństwa wychowywano w nienawiści do ojca? Czy przyjmie...

Jak zachowa się Helga, którą od dzieciństwa wychowywano w nienawiści do ojca? Czy przyjmie młodszą siostrę z otwartymi ramionami, czy może odżyją stare rodzinne waśnie?
A sytuacja skomplikuje się jeszcze bardziej, gdy obie siostry zakochają się w tym samym mężczyźnie.

źródło okładki: www.archiwumallegro.pl

ania_wal | 2013-01-28