Szczęśliwa wyspa

Island of Bliss
8385202293
Kreta, spotkanie po latach
Jula

Judyta skończy niebawem trzydzieści lat, jest piękna i niezależna, ale jej uczucia wystygły. Znalazła się na życiowym zakręcie. By przemyśleć z dystansu swoją sytuację życiową wybiera się na krótkie wakacje na Kretę - Szczęśliwą Wyspę. W samolocie spotyka przypadkiem swą miłość z dawnych lat - przystojnego i namiętnego Petera, któremu towarzyszy narzeczona - piękna modelka Carol. Dawne uczucia odradzają się z nową siłą!

źródło opisu: Rebis, 1991

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Kolejny dobry przerywnik. Czyta się łatwo i szybko. Taki relaks np. podczas podróży:)

Kachusek | 2015-11-16
Przeczytana: 16 listopada 2015

Do przeczytania na raz i więcej się do tego "romansu" nie wróci ;) Książeczka raczej dla młodszych kobiet, gdyż starsze dostrzegą zbyt wiele banałów. Plus za greckie klimaty, minus za angielskie.

Edik | 2011-04-17

Romans, jak to romans - nie chodzi tu o jakąś niesamowicie zawiłą intrygę, a o całkiem normalne ludzkie emocje. Czytało się sympatycznie, ale niestety jest to książka na raz.

Meliska | 2015-06-28
Na półkach: 2015, Przeczytane