Study Guide & Student Solutions Manual for McMurry's Organic Chemistry
83-01-14493-9
chemia, chemia organiczna

Książka jest uzupełnieniem i rozszerzeniem bardzo dobrze przyjętego przez Czytelników podręcznika Chemia organiczna Johna McMurry'ego. Zawiera odpowiedzi do zadań i problemów z podręcznika oraz szereg zadań dodatkowych. Stanowi niezbędną pomoc dla studentów chemii i dziedzin pokrewnych, którzy muszą się wykazać nie tylko wiedzą techniczną z zakresu chemii organicznej, ale również...

Stanowi niezbędną pomoc dla studentów chemii i dziedzin pokrewnych, którzy muszą się wykazać nie tylko wiedzą techniczną z zakresu chemii organicznej, ale również umiejętnością rozwiązywania zadań i problemów.

źródło opisu: okładka

książek: 2045