Moje serce należy do ciebie

Tłumaczenie: Anna Bieńkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harleqiun Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Holding on to Alex
83-7149-275-8
triumf, miłość, kariera, sens, uczucia
Danway

Alexandra już od kilku lat świeciła triumfy jako primabalerina australijskiego baletu, a nadal nie potrafiła zapomnieć Scotta, swojej pierwszej i jedynej miłości. Dlaczego musiała wybierać - taniec albo Scott? Przecież mogła być żona i sławną baletnicą, ale to Scott chciał mieć ją wyłącznie dla siebie. A teraz, kiedy doznała kontuzji na scenie, doszła do wniosku, że ta oszałamiająca kariera wcale jej nie uszczęśliwia i że tylko miłość nadaje życiu sens.

źródło opisu: Okładka

Książkowo_czyta | 2011-10-12
Na półkach: Przeczytane, Wymienione
Przeczytana: 2005 rok

Kolejny z cyklu popularnych romansów, wydawany w roku 1998. Lekka, łatwa i przyjemna propozycja na chłodne wieczory.

izomorfia3 | 2014-06-12
Przeczytana: 27 października 2014