Sekret milionera

Tłumaczenie: Małgorzata Dobrogojska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harleqiun Światowe Życie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Tangled Emotions
harlequin
Danway

Kiedy Fenny Dysart poznała dotyczący, jej sekret, postanowiła zmienić wszystko w swoim życiu: porzuciła dom rodzinny, a także pełną sukcesów pracę w renomowanym domu aukcyjnym, wynajęła mieszkanie na peryferiach i zatrudniła się w barze. Starszy brat z daleka śledzi jej poczynania, wreszcie interweniuje. Z pomocą przychodzi jej Joe Tregenna, milioner, który podobnie jak ona pilnie strzeże swoich tajemnic...

źródło opisu: Okładka

Książkowo_czyta | 2011-10-12
Na półkach: Przeczytane, Wymienione
Przeczytana: 2005 rok

Wydany w roku 2005 szósty tom cyklu Harequin Światowe Życie. Przyjemna lektura o miłości.

hitache | 2018-04-15
Naataliia | 2018-03-29