Izrael. Cuda świata. 100 kultowych rzeczy, zjawisk, miejsc

Cykl: Cuda świata (tom 8)
Wydawnictwo: New Media Concept
Kornelia

"Cuda Świata" to ekskluzywna kolekcja 25 albumów. Każdy z nich to wyczerpująca i barwna publikacja przybliżająca czytelnikowi kraj, jego kulturę oraz najważniejsze miejsca i obiekty z prestiżowej listy Światowego Dziedzictwa Kulturalnego UNESCO. Każdy tom kolekcji zawiera opis 100 najważniejszych zjawisk, miejsc, rzeczy, które tworzą niepowtarzalny klimat przedstawianego państwa. Czytelna chronologia i łatwa nawigacja oraz unikalne zdjęcia, najbardziej aktualne i różnorodne informacje, których dotąd trzeba było szukać w wielu odrębnych publikacjach, oraz wysoki poziom edytorski wydania wyróżnia kolekcję i czynią ją niezwykle atrakcyjną i unikalną dla wszystkich miłośników podróży, historii świata i ludzkości. Tomy podzielone zostały na działy: Perły architektury, Magia przyrody, Skarby kultury, Ludzie i styl życia.

źródło opisu: www.selkar.pl

źródło okładki: www.selkar.pl

Shoshana25 | 2015-02-10
Przeczytana: 04 stycznia 2012

Bardzo fajna książka, napisana w formię trochę albumu, trochę przewodnika. Kupiłam ją przed swoim pierwszym wyjazdem do Izraela, bo chciałam wiedzieć więcej. Z perspektywy czasu oraz własnych doświadczeń w tym kraju z czystym sumieniem stwierdzam, że książka jest najtrafniejszym przewodnikiem (albumem) z jakim miałam do czynienia. Autorzy opisują miejsca i rzeczy typowe tylko dla tego kraju, ale opisują to tak fajnie i ciekawie, że chce się czytać, a po przeczytaniu chcę się tam być :)

astron | 2014-04-30
moll | 2014-03-23