Papatki

Tłumaczenie: Anna Sak
Cykl: Urocze Trio (tom 2)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
ttfn (Ta Ta for Now)

"Papatki" to doskonała opowieść o szalonym trio, Angeli (SnowAngel), Maddie (mad maddie) i Zoe (zoegirl), które musi się zmagać z masą codziennych problemów: chłopakami, chodzeniem do liceum, uczuciami, a także rodzicami. Po tym wszystkim, co razem przeszły rok wcześniej, Angela, Maddie i Zoe wiedzą, że na zawsze pozostaną przyjaciółkami – czasem jednak los (albo któryś z rodziców) ma wobec...

Po tym wszystkim, co razem przeszły rok wcześniej, Angela, Maddie i Zoe wiedzą, że na zawsze pozostaną przyjaciółkami – czasem jednak los (albo któryś z rodziców) ma wobec nich inne plany. Niestety już wkrótce Angela usłyszy straszną wieść, która może na zawsze odmienić jej życie. Na dodatek Maddie postanowi uwolnić swoją dziką naturę, a Zoe będzie za wszelką cenę próbowała ukryć przed Angelą wielki sekret. Czy w nadchodzącym roku dziewczyny oddalą się od siebie właśnie wtedy, kiedy będą się najbardziej potrzebować?

Oto historia, którą poznacie dzięki wiadomościom wymienianym przez dziewczyny za pośrednictwem komunikatora internetowego.

źródło opisu: Nasza Księgarnia, 2008

źródło okładki: Nasza Księgarnia

ksiazkomaniaczka | 2011-08-01
Przeczytana: 31 lipca 2011

Książka bardzo mi się podobała. Żałuję tylko ,że tak szybko się skończyła . Opowiada ona o 3 przyjaciółkach , które przezywają różne przygody. Książkę szybko się czyta gdyż jest ona w formie chatu lub sms-ów . Jest ona pełna humoru oraz smutku ( którego jest nie wiele ) . Dziewczyny mają typowe problemy szkoła , rodzice, chłopaki itp. Ale nie są one pokazane w sposób jaki widzi je autorka lecz 3 przyjaciółki . Gdy jedna z nich przeprowadza się do Kalifornii , druga zdobywa nowego chłopaka , a trzecia wplątuje się w złe towarzystwo . No ale cóż nie będę wam zdradzać wszystkiego. Gorąco polecam wam tę książkę.

karaluch | 2010-12-03
Przeczytana: 02 grudnia 2010

kocham to - pasjonująca opowieść o zoe, maddie i angeli. dziewczyny razem pokonają tyle kłopotów... chcesz się dowiedzieć jakie to będą kłopoty, kłopotki i śmiesznostki ? koniecznie przeczytaj. książka nie jest droga, a wciągająca.

mroowkojad | 2011-05-16
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 16 maja 2011

Kolejna zabawna opowieść. Bardzo szybko się czyta. Można się skręcać ze śmiechu. :)

Emkaa | 2013-07-11

Bardzoo fajna książka......spodobała mi się.
Przeczytałam ją w jeden dzień.

Slizzzer | 2014-12-22
Przeczytana: 22 grudnia 2014

Świetna książka, bardzo zabawna. Tarzałem się po podłodze. :D

| 2011-08-22

Świetna, szybko się czyta.

Mayka | 2011-06-14

eeextra książka, polecam