Międzyrynkowa analiza techniczna - Murphy John J.

Wydawnictwo: WIG-Press
biznes, finanse

zamysłem książki jest ukazanie powiązań i wzajemnych zależności pomiędzy różnymi rynkami: akcji, towarów, obligacji i walut w aspekcie globalnym. Podejście to, pozwalające postrzegać wydarzenia zachodzące na różnych rynkach jako elementy jednego systemu ogólnoświatowego, w znacznym stopniu przyczynia się do wzbogacenia wiedzy o globalnych mechanizmach rynkowych. Autor stara się pokazać, że analiza wykresów giełdowych może posłużyć do obserwacji fundamentalnych zależności między rynkami oraz do wczesnego rozpoznawania punktów zwrotnych cyklu koniunkturalnego.

Ingenium | 2015-10-05
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 05 października 2015

Kolejna kapitalna pozycja po "Analizie technicznej rynków finansowych". Murphy wyrasta na mój autorytet w dziedzinie analizy technicznej i ogólnie inwestycji giełdowych :)

Kornel Tymcio | 2015-04-16

Biblia analizy technicznej, pozycja obowiązkowa.

moneygrabbing | 2016-04-16

Klasyka - inwestować i nie przeczytać to nie porozumienie. Ale książka nie należy do łatwych, ciężko się ją czyta.

Patryk Kimera | 2015-09-24
Matizz_2 | 2014-12-13