Mały babski świat

Wydawnictwo: O Dziewczynach dla Dziewczyn
A little universe
Judyta

Książka jest o młodej dziewczynie, która przeprowadza się do Londynu. Tam zaczyna uczęszczać do "Institut français et Lycée de Londres" - francuskiej szkoły w Londynie. Bohaterka (Iwona Pearson) musi przyzwyczaić się do zasad panujących w szkole, jak również do atmosfery - między innymi związanej z podziałem uczniów ze względu na narodowość (głównie chodzi tu o Francuzów i Anglików). Wieczna rywalizacja stawia Iwonę w trudnej sytuacji, gdyż jest pół Francuzką, pół Angielką.

źródło opisu: antykwariatgelber.pl/

źródło okładki: antykwariatgelber.pl/

Mal M-ska | 2014-11-23

Delikatna, lekka fabuła. Idealna książka na ciężkie jesienne dni.

uszas | 2013-09-23

Idealna książka na prezent dla gimnazjalistki.

Strzyga | 2016-07-12
andie | 2016-06-11