USA

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Baedeker". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pascal
8 (6 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
978-3-8297-6560-2
przewodnik, baedeker, USA
madziaila

Przewodniki z serii Baedeker od 150 lat są symbolem solidności i wiarygodności w dziedzinie literatury turystycznej. Przygotowane przez profesjonalistów stanowią doskonałe kompendium wiedzy na temat opisywanego kraju, regionu, miast.Łączą tradycje i doświadczenie z dostosowaniem do oczekiwań współczesnych turystów. Nie tracąc atutów, które uczyniły je znanymi, wykorzystują nowoczesne, internetowe formy prezentacji informacji oraz technikę komputerową do obrazowania treści. Największe atrakcje turystyczne przedstawione zostały na trójwymiarowych ilustracjach, które ułatwiają zwiedzanie i orientacje w obiektach. O funkcjonalności przewodników z tej serii decyduje struktura treści i używane wyróżnienia, jak również zastosowanie plastykowej okładki, włożenie w nią mapy samochodowej korespondującej z książką i wreszcie budowa skrzydełka pełniącego rolę zakładki.

źródło opisu: Pascal, 2008

źródło okładki: www.pascal.pl

madziaila | 2011-04-12
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane, 2011
Przeczytana: 11 kwietnia 2011

Świetny przewodnik, godny polecenia - to mało powiedziane! Można znaleźć w nim wszystko czego tylko dusza zapragnie :) Polecam tym którzy wybierają się do USA, ale i tym którzy są ciekawi tego jak tam jest, co jest ważne, co można zobaczyć, czego lepiej nie robić i dużo więcej. Dla tych którzy lubią "podróże palcem po mapie" jak ja! :)

Waldemar Tomiczek | 2013-02-25
Przeczytana: 01 czerwca 2010