Związani kłamstwem

Tłumaczenie: Renata Gorczyńska
Wydawnictwo: Świat Książki
The lies that bind
rozstanie, dziecko, ojcostwo, test, walka, opieka
Judyta

Peter Morrison po rozstaniu z żoną spotyka się z synem tylko w godzinach wyznaczonych przez sąd. Wraz z upływem czasu zauważa, że chłopiec różni się od niego fizycznie. Podejrzewając, że Sam nie jest jego dzieckiem, przeprowadza odpowiednie testy. Gdy okazuje się, że miał słuszność, żona odbiera mu wszelkie prawa rodzicielskie. Jednak Peter postanawia walczyć o miłość chłopca i prawo do opieki nad nim.

źródło opisu: http://literacki24.pl

źródło okładki: http://literacki24.pl

Gabi145 | 2016-12-07
Przeczytana: 06 grudnia 2016

Czytało się dobrze. Jednak postawa głównych bohaterów irytowała mnie. najpierw Joan, która w moim mniemaniu była egoistką i po prostu nie w porządku. Potem teksty i postepowanie Petera. Żal mi było Sama.

Sybi | 2016-01-14
Agnieszka | 2015-04-30