Poznań
takisobiejac

Mapa Poznania (a dokładnie "plan dzielnic centralnych m. Poznania"). Plus: mapka Międzynarodowych Targów Pozńskich oraz informacje o barach mlecznych, szpitalach, parkingach strzeżonych, liniach autobusowych i tramwajowych, dworcach, hotelach, placówkach "Orbisu", placówkach PTTK, teatrach, kinach, klubach i domach kultury, muzeach, zabytkach, parkach i ogrodach, stadionach i boiskach...

Mapa Poznania (a dokładnie "plan dzielnic centralnych m. Poznania").
Plus: mapka Międzynarodowych Targów Pozńskich oraz informacje o barach mlecznych, szpitalach, parkingach strzeżonych, liniach autobusowych i tramwajowych, dworcach, hotelach, placówkach "Orbisu", placówkach PTTK, teatrach, kinach, klubach i domach kultury, muzeach, zabytkach, parkach i ogrodach, stadionach i boiskach sportowych, kortach tenisowych, pływalniach, torach wyścigowych, ośrodkach sportów wodnych, restauracjach, barach, bufetach, cukierniach, kawiarniach i barach kawowych. Wszystko, rzecz jasna, na rok 1963.

źródło opisu: takisobiejac

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

Meggi59 | 2015-04-16
Przeczytana: kwiecień 2001