Poznajemy ptaszki

Seria: Wierszyki Dziadka Marka
Wydawnictwo: Videograf II
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

zabawne wierszyki o ptakach, takich jak bataliony, bażant, czapla, dudek, dzięcioł, gąski, gołębie, kruk, paw, sowa, sójka, sroczka, struś, szpaki i żuraw.W barwny i dowcipny sposób autor opowiada o ich zwyczajach, wyglądzie, cechach charakterystycznych, a także przywołuje małe scenki z udziałem tych ptaków. Wierszykom towarzyszą wspaniałe kolorowe ilustracje. Okładka: twarda, Rok wydania: 2007,

Barbara | 2010-07-14
Przeczytana: 22 lipca 2010

Wierszyki niedługie, lekkie i przyjemne. Gdy tylko córcia zobaczyła kolorowe obrazki w książce, zaczęła naśladować bocianie klekotanie :) Usiadłyśmy więc wygodnie i zabrałam się do czytania. Nie było "zmiłuj się" - trzeba było przeczytać wszystko od razu :)
Polecam każdemu rodzicowi!

Na półkach