Poradnik warsztatowca mechanika

Poradnik warsztatowca mechanika
mechanika samochodowa
poradniki
gosia

Poradnik zawiera podstawowe wiadomości z odlewnictwa, kuźnictwa, tłocznictwa, trasowania, obróbki skrawaniem, nitowania, spawalnictwa, klejenia, obróbki cieplnej, powłok ochronnych, pomiarów warsztatowych, smarowania i normowania oraz podstawowe in-formacje o częściach maszyn, wytrzymałości materiałów i jednostkach miar. Obecne wydanie zawiera całkowicie nowe opracowanie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej, powłok ochronnych i dekoracyjnych oraz liczne zmiany, uzupełnienia i uaktualnienia w innych rozdziałach.

Poradnik przeznaczony jest dla robotników wykwalifikowanych, mistrzów oraz uczniów techników mechanicznych. Zaleca się go do bibliotek szkolnych szkół zasadniczych i techników.

źródło opisu: archiwumallegro.pl

źródło okładki: www.swistak.pl

Krzysiek S | 2015-10-01

Bardzo dobra i cenna dla mnie książka. Małe kompendium wiedzy na temat prac warsztatowych i projektowaych

gosia | 2011-03-17
Na półkach: Poradniki, Przeczytane, Posiadam