Władcy Mroku

Tłumaczenie: Olga Zawadzka
Seria: Forgotten Realms
Wydawnictwo: ISA

Złe moce zagrażają Faerunowi złowieszcze koterie spiskują w ciemności, a bezlitosne armie szykują się do wojny. Dowiedz się, jak naprawdę działają okryte złą sławą organizacje jak choćby Czerwoni Magowie i zhentarimowie. Odkryj niedawno ujawnionych wrogów, w tym pomroki i Lud Czarnej Krwi. Ten podręcznik zawiera opisy najważniejszych złoczyńców, ich tajnych kwater i dużo, dużo więcej. Mistrz Podziemi znajdzie tu wszystko, czego potrzebuje, by spiskować przeciwko bohaterom gry toczącej się w świecie zapomnianych Krain.

pawbuk6 | 2014-04-06
Przeczytana: 2012 rok