Wypieki i potrawy z miodem

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Poradnika Domowego". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7255-280-0
kamk

Miód, jeden z najszlachetniejszych produktów, od bardzo dawna był znany i doceniany dzięki walorom odżywczym i smakowym. Autor, nawiązując do wielowiekowych tradycji, zamieścił w swej książeczce ponad sto przepisów kulinarnych na smakowite ciasta i ciasteczka, a wśród nich receptury na pierniki i makowce z dodatkiem miodu, a nawet... dania mięsne, w tym z drobiu i ryb, oraz różne sałatki, sosy i potrawy z warzyw.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl

źródło okładki: http://www.proszynski.pl