Zgoda i informowanie pacjenta

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Prawo w praktyce lekarza". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Esculap
poradnik
zdrowie, medycyna
maja5

Różne są kryteria oceny wydawanych publikacji. W przekonaniu piszącej niniejszą recenzję, niezależnie od motywów pojawiania się kolejnych publikacji, zawsze należy brać pod uwagę cel, który przyświecał autorom i warstwę merytoryczną. Wydaje się, że w każdej dziedzinie właśnie te cechy, mogą ukazać prawdziwą wartość trudu włożonego przez autorów po to, aby ich przemyślenia, uwagi mogły ukazać się na rynku wydawniczym. Biorąc pod uwagę wyżej poczynione spostrzeżenie należy stwierdzić, że recenzowane opracowanie wypełnia lukę w literaturze, w zakresie publikacji o charakterze „prawniczo-medycznym”. Połączenie materii prawa i medycyny jest zadaniem niełatwym. Różną je przede wszystkim „narzędzia badawcze”. Autorzy: Urszula Drozdowska i Wojciech Wojtal, świetnie sobie z tym problemem poradzili. Okazuje się, że połączenie doświadczeń prawnika i lekarza, to„recepta” na dobre przystępne opracowanie, czytelne w obu tych środowiskach.

źródło opisu: http://sklep.esculap.pl/product/Zgoda-i-informowanie-pacjenta/?id=16

źródło okładki: http://sklep.esculap.pl/product/Zgoda-i-informowanie-pacjenta/?id=16

• Przepisy na miłość i zbrodnię
  • Tajemniczy brat
  • Wstyd
  • Mężczyźni z różowym trójkątem
  • Ojciec '44
  • Dziewczyna z Bostonu
  • Przekonaj mnie, że to ty
  • Koniec warty
  • Czarne liście
  • Stalker
  • Twoim śladem
  • Aż po grób
Przepisy na miłość i zbrodnię
Sally Andrew

7,5 (28 ocen i opinii)
Tajemniczy brat
Virginia Cleo Andrews

6,67 (9 ocen i opinii)
Mniej złości, więcej miłości
Natalia Sońska

8,18 (11 ocen i opinii)
Serce pasowało. Opowieść o polskiej transplantologii
Anna Mateja

7 (4 ocen i opinii)
Dziewczyna z Bostonu
Anita Diamant

7 (2 ocen i opinii)
Przekonaj mnie, że to ty
Anna Karpińska

Aż po grób
Sara Shepard

7,64 (118 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
maja5 | 2011-03-15
wildfemale | 2011-12-20