Dlaczegoa - Prap Lila

Wydawnictwo: Media Rodzina

Dlaczego morsy mają wąsyaDlaczego żyrafy mają długie szyjeaDlaczego węże nie mają nógaDlaczego wielbłądy mają garbyaDlaczego hiena się śmiejeaDlaczego zebry maja paskiaDlaczego na te i inne frapujące pytania ze świata zwierząt nie poszukać odpowiedzi w mądrej, ale i bardzo zabawnej książceaKażdy z młodych czytelników, który zajrzy do kwadratowej książeczki ilustrowanej wyrazistymi wizerunkami bohaterów, z pewnością z większą uwagą przyglądać się będzie odtąd fascynującemu królestwu zwierząt.

Aine | 2015-11-11
Przeczytana: 10 listopada 2015