Bądź ze mną

The marriage solution
83-7157-224-7
romans, obyczajowa
Welniak

List od wuja z Anglii krzyżuje wszystkie plany Amy, która od lat mieszka wraz z przybranymi rodzicami w Bostonie. Mimo to dziewczyna decyduje się na wyjazd do Wydale, pięknej angielskiej posiadłości gdzie spędziła dzieciństwo. To miejsce z którym wiąże ja tyle wspomnień, na pozór jest takie samo a jednak wszystko się zmieniło. Amy przyzwyczajona do amerykańskiego stylu życia, trudno jest się...

Amy przyzwyczajona do amerykańskiego stylu życia, trudno jest się znaleźć w nowej sytuacji i sprostać oczekiwaniom wuja, zwłaszcza gdy ten despotyczny starzec znajduje jej narzeczonego i - jak przed wiekami - aranżuje małżeństwo.

źródło opisu: okładka

agnieszka789654 | 2015-09-22