Baśnie. Stary szewc i krasnoludki

Tłumaczenie: Eliza Pieciul-Karmińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Mistrzowie Klasyki Dziecięcej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Media Rodzina
Die Wichtelmänner : erstes Märchen
baśń, Grimm, klasyka, szewc
Arek

Stary szewc i jego żona klepią biedę. Szewcowi zostało już tylko skóry na jedną parę butów. W nocy ktoś uszył z nich jedną parę - tak doskonałą, że zła passa natychmiast odwróciła się od szewca. Bajka została zilustrowana przez Ewę Kozyrę-Pawlak, której niezwykłe patchworkowe obrazki znakomicie oddają klimat tej bajki braci Grimm, która ukazuje się w nowym, odświeżającym tekst tłumaczeniu...

Bajka została zilustrowana przez Ewę Kozyrę-Pawlak, której niezwykłe patchworkowe obrazki znakomicie oddają klimat tej bajki braci Grimm, która ukazuje się w nowym, odświeżającym tekst tłumaczeniu Elizy Pieciul-Karmińskiej

źródło opisu: Wydawnictwo Media Rodzina, 2009

źródło okładki: http://mediarodzina.pl