Szczęście w alkowie. Rewolucyjna droga do satysfakcji

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Sensational Sex. The Revolutionary Guide to Sexual Pleasure
978-83-258-0179-3
poradniki
helmans

"Kochać każdy się chce..." jak powiada poeta. Każdy też zasługuje na udane życie seksualne. Nie każdy jednak potrafi o nie zadbać. Ten poradnik pomoże rozpoznać i zrozumieć wzajemne oczekiwania partnerów, co doprowadzi do satysfakcjonującego pożycia. Autorka obala błędne schematy, a w ich miejsce proponuje nowe, przyjazne rozwiązania problemów w sypialni. Specjalny test pozwoli każdemu zmierzyć współczynnik swojej seksualności!

źródło opisu: www.matras.pl

Grzesio | 2013-05-08