Karnawał na wulkanie

Seria: Naokoło Świata
Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
hunter

Panama, Wenezuela, Kolumbia, Peru, Ekwador, Dominikana to nie tylko krainy gorących rytmów wiecznego karnawału. Latynos rodzi się z gitarą i... z pistoletem maszynowym. Jak żyje? O co walczy? Ku czemu zmierza? Co decyduje o jego losie? O radościach i smutku tropików, o bogactwie przyrody i nędzy człowieka pisze reporter-podróżnik, świadek i uczestnik wydarzeń, gdyż przygoda to okazja do refleksji nad złożoną prawdą egzotycznego świata.

źródło opisu: Opis z okładki książki

źródło okładki: www.bialykruk.com.pl

Meggi59 | 2015-04-15