Etyczny wymiar poradnictwa zawodowego

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Doradcy Zawodowego". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: KOWEZiU
83-88780-72-7
Moonlight

Kwestie etyczne i pojmowanie wartości moralnych w poradnictwie zawodowym. Podstawowe pojęcia etyczne i zagadnienia aksjologiczne związane z działalnością pomocową. Analiza podstawowych wartości moralnych przypisanych do profesji doradcy zawodowego.

źródło opisu: http://www.koweziu.edu.pl

źródło okładki: http://www.euroguidance.pl/

Kostka6 | 2012-11-28

Ważna pozycja, chce się powiedzieć że nawet bardzo ważna, porusza tematy naszej moralności... to co jest najważniejsze dla nas wszystkich.. szkoda że zapominamy i nie odróżniamy już tego co dobre a co złe...

Alina | 2011-11-05
Moonlight | 2011-03-12