Dyskusje o książce Dziewczyna z Pomarańczami

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Żałuję, że przeczytałam/em.
Żałuję przeczytania tych wszystkich dupnych tomików poezji wydanej w Ridero. Takiego poziomu żenady nie doświadczyłam w żadnej innej sytuacji w życiu.
2 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LIPIEC 2018)
Mam do sprzedania kilka książek, stan IDEALNY,raz czytane. Cena od 10-19 zł,przy większym zakupie DUŻE RABATY LUB DARMOWA WYSYŁKA !! Zależy mi je szybko sprzedać, bo czeka mnie wyprowadzka na studia.WYSYŁKA W 24H OD ZAKUPU :) 1.Troje (http://lubimyczytac.pl/ksiazka/220783/troje) 2.Biografia Miley Cyrus...
5 lata temu
Książki, które zmieniły Wasze życie
 Desiree czyli czas próby  W ciemności  Znajdź mnie. Opowieść o niezłomności i nadziei, która pozwoliła przetrwać piekło
Czytelnicze podsumowanie roku 2015
W roku 2015 przeczytałam 186 książek. Najlepsze książki:  Harry Potter i więzień Azkabanu  Baśniobór  Łupieżcy niebios Książki, które bardzo mi się spodobały:  Harry Potter i Kamień Filozoficzny  Plaga cieni  Tajemnice smoczego azylu
Sprzedam/Wymienię (lipiec 2016)
Witam, po ile Klątwa Tygrysa?
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (IV kwartał 2014)
Trochę kupione i trochę w prezencie :D  Chłopcy 3. Zguba  Na wojnie nie ma niewinnych  Krwawy Węzeł  Nikt  Pirat  Sekretny układ  Supersmutna i prawdziwa historia miłosna
9 lata temu
Pokazuje 6 z 11