Oddaj mi chłopaka

Tłumaczenie: Edyta Jaczewska
Cykl: Zwierzenia nastoletniej niani (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
Rich Girls

Dlaczego nie cierpię Cameron Warner: 1. Ukradła mi chłopaka. 2. Jest najbogatszą dziewczyną w Nowym Jorku. Ma więcej designerskich ciuchów niż największy sklep. 3. Jest wredną jędzą. 4. Po szkole pracuję u jej rodziców i teraz mam jej pomóc zostać debiutantką roku na tegorocznym balu. Jeszcze czego! 5. Chyba już wspomniałam: ukradła mi chłopaka!!! Adrienne i Liz pracują jako opiekunki...

Dlaczego nie cierpię Cameron Warner:

1. Ukradła mi chłopaka.
3. Jest wredną jędzą.
5. Chyba już wspomniałam: ukradła mi chłopaka!!!

Adrienne i Liz pracują jako opiekunki dzieci bogaczy na manhattańskiej Upper East Side. To świat pięknych dziewczyn w najmodniejszych ciuchach i fantastycznych facetów. W tym świecie piękne dziewczyny, takie jak Cameron Warner, mogą kupić wszystko – nawet chłopaka Adrienne.

Ale zbliża się pora nowojorskiego balu debiutantek. Dla Adrienne pojawia się świetna okazja, by wyrównać rachunki.

źródło opisu: Amber, 2006

Martyna | 2012-03-06
Przeczytana: 26 lipca 2010

Z tego co pamiętam, ta część była najbardziej pusta z nich wszystkich i koncentrowała się tylko na tym co w tytule, czyli: ta zła odbija tej dobrej chłopaka, bla bla bla. Poza tym, pamiętam z tej książki jakieś dziecko, które non stop oglądało Oprah Winfrey...

Jedna z tych książek po które sięgałam gdy nie czytałam bardziej ambitnych książek ale cóż można rzec w końcu to książka dla nastolatek. Sięgnęłam po nią z ciekawości by dowiedzieć się co będzie dalej po tej pierwszej części , po trzecią nie sięgnęłam ale chyba dlatego że nie miałam jak do niej dotrzeć a nie bo mi się nie podobało.
Książka odpowiednia dla nastolatek.
Mnie się podobała

NataliaAnna | 2010-11-07

Uwielbiam książki o rozpieszczonych dziewczynach z NY. Lecz te książki zazwyczaj są zbyt przesłodzone.

dominika | 2012-10-01
Przeczytana: styczeń 2011

Całkiem fajna,ale gorsza zdecydowanie od pierwszej części. :)

Rose | 2011-05-25
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki