Małżeństwo o jakim marzymy

Wydawnictwo: Koinonia
poradniki
Agata

Codzienność może stać się kluczem do wielkiej przygody, jaką jest małżeństwo, lub całkowicie zamknąć naszą miłość w zwykłych, rutynowych obowiązkach. Marzenia dotyczące małżeństwa są w każdym z nas aktualne bez względu na to, czy mamy ten krok przed sobą, czy za sobą. Jest tylko jeden warunek, by praktyczne wskazówki, zawarte w tej książce, miały szansę stać się rzeczywistością w twoim życiu. Musisz najpierw zacząć marzyć o miłości, która wbrew stereotypom, po ślubie nie gaśnie, ale jeszcze bardziej się rozwija. Ślub to początek, nie uwieńczenie, naszej szalonej miłości.

Małżeństwo to pomysł Pana Boga. Książka ta została napisana, by ci ten pomysł w sposób przystępny przedstawić, zawsze jednak odwołując się do konkretnych wersetów biblijnych.

źródło opisu: http://koinonia.org.pl/products/malzenstwo-o-jakim-marzymy

źródło okładki: http://koinonia.org.pl/products/malzenstwo-o-jakim-marzymy