Więcej niż Prawo Przyciągania

Wydawnictwo: Helion
Mas alla de la Ley de la Atraccion
978-83-246-2438-6
poradniki

Może Twoje dotychczasowe życie nie było usłane różami. Może większość Twoich marzeń nie została zrealizowana. Może pragniesz dla siebie czegoś więcej. Na pewno uda Ci się zdobyć wszystko, czego potrzebujesz, i urzeczywistnić swoje najśmielsze plany. Twoim sprzymierzeńcem na drodze do sukcesu będzie Prawo Przyciągania. Tę tajemniczą siłę ludzkość zna od tysiącleci, jednak korzystanie z jej mocy przez wiele wieków zarezerwowane było dla wybranych. Dziś również Ty otrzymujesz zaproszenie do tego elitarnego grona.

Prawo Przyciągania to nie magiczne zaklęcia czy ezoteryczne moce -- to czysto naukowe zasady, kierujące Wszechświatem. Zasady, które możesz zacząć wykorzystywać do własnych celów. W tej książce znajdziesz sprawdzone sposoby stosowania w praktyce owej niezwykłej siły, która pomoże Ci urzeczywistnić wszystkie Twoje plany.

Pomyślność, szczęście, bogactwo to cele, które możesz osiągnąć bez wielkiego wysiłku. Wystarczy, byś pokonał wszelkie szkodliwe myśli i wyobrażenia stojące im na przeszkodzie. Pozwól, by w Twym umyśle rozkwitły wszystkie pozytywne idee i zamiary, którym sprzyja Prawo Przyciągania. Przeczytaj z uwagą tę książkę, zaakceptuj zawartą w niej wiedzę, postaraj się zastosować do podanych w niej wskazówek i przekonaj się na własnej skórze, co znaczy być człowiekiem sukcesu.

źródło opisu: www.molier.pl

źródło okładki: www.molier.pl

hienka7 | 2012-12-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012
Przeczytana: 09 grudnia 2012

Dwa razy zaczynałam i w końcu skończyłam czytać - nie jest nudna, ale też nie wciąga. Książka podobna do innych mówiących o prawie przyciągania. Zawarte są w niej ćwiczenia na wizualizację czy na koncentrację. Ogólnie można przeczytać.

Sorpresa | 2013-08-26

Nie powaliła mnie ta książka...

biankas | 2016-09-01
Monika Rosa | 2015-05-05