Locke Superczłowiek #6

Tłumaczenie: Martyna Taniguchi
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Locke Superczłowiek". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Hijiri Yuki ; 6
manga
komiksy
Lucyfer

ZIMOWA PLANETA CZ.II Pułkownik Victor Stroheim po nieudanej próbie pokonania Locke'a, przebywa na rekonwalescencji w szpitalu Federacji na Ziemi. Lekarze twierdzą, że mózg pułkownika doznał nieodwracalnych uszkodzeń, pacjent wymaga więc stałej opieki. Jeśli jednak to prawda to jakim cudem Stroheimowi udaje się wykraść z magazynów wojskowych najnowszy model bojowego robota i w jakim celu to...

ZIMOWA PLANETA CZ.II
Jeśli jednak to prawda to jakim cudem Stroheimowi udaje się wykraść z magazynów wojskowych najnowszy model bojowego robota i w jakim celu to robi? Wiadomo przecież, że wielofunkcyjna maszyna do zabijania, robot NIKE, jest śmiertelnie niebezpieczna przede wszystkim dla tego, kto się nią posługuje...
WŁADCA PLANETY - małe opowiadania o kimś, kto chciał rządzić ludzkimi umysłami i całą planetą. To już było? Jasne, ale nie w takiej formie. Dwa ciała - dwoje ludzi - ale tylko jedno życie. Gdy jedno z nich zasypia, drugie może się obudzić (nie inaczej). Nigdy się nie spotykają, kochają się, choć każde z nich ma inny charakter i czego innego chce od świata.

źródło opisu: http://waneko.pl

źródło okładki: http://waneko.pl